Ücretsiz Video Dağıtımı​ Hizmeti

Dijital Müzik Servisi sayesinde sizde video kliplerinizi VEVO, Apple Music, iTunes ve Fizy gibi video klip platformlarına servis edebilirsiniz. ÜCRETLİ SERVİS yapan tüm kullanıcılarımız VEVO, Apple Music ve iTunes‘a video kliplerini ÜCRETSİZ yükleyebilir!

Vevo internet üzerinden yayın yapan bir video klip portalidir. İngiltere menşeli çokuluslu müzik kuruluşu EMI’nin lisans vermesiyle Sony Music Entertainment, Universal Music Group ve Abu Dhabi Media’nın ortaklığında kurulmuş ve resmi olarak 8 Aralık 2009’da yayın hayatına başlamıştır.

Apple Music üyelik sahipleri kliplerinizi hemen izleyebilir, iTunes’dan satın alabilir ve Fizy premium üyeleri anında izleyebilir.


Diğer Konular

Spotify, Fizy, Apple Music ve dahası…

Şarkılarınızı tüm dünyaya ÜCRETSİZ ulaştırın!

Devamı...
Ücretsiz Müzik Dağıtım

Şarkıların var ve müzik platformlarına ücret ödemeden servis mi etmek istiyorsun? Doğru adrestesin! Sende şarkılarını onlarca müzik mağazası ve yüzlerce ülkeye ÜCRETSİZ yükleyerek servis edebilirsiniz.

Devamı...

Yorum Yap

Your email is safe with us.İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?