Hakkımızda

Dijital Müzik Servisi şarkılarınızı en kolay ve hızlı şekilde 24 mağaza ve 240 ülkeye ulaştıran bir dijital servis sağlayıcısıdır.

Hızla yükselen internetten para kazanma yöntemleri arasında müzik ve YouTube ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle bizlerde ekip olarak müzik sektörüne bu konuda özel bir hizmet sunmak istedik.

Sadece yapım şirketlerinin bunu yapmadığını gösterebilmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Özellikle ücretsiz servis modelimiz ile bir ilke imza atarak yaklaşık 2 yılda yüzlerce albümü müzik platformlarına ulaştırdık.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler olarak size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olarak servislerimizi ve raporları yüzeysel bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Tamamen yüzeysel ve şeffaf davranmaya özen gösteriyoruz. Kazan kazan sistemi ile yüzlerce genç müzisyene fırsat tanıyarak müzik sektörüne yeni bir heyecan kattığımızı düşünüyoruz.

DijitalMuzikServisi.com bir Gizli Medya girişimidir.

Servis Modellerimiz

İki servis modeli sunma sebebimiz müziğin her koşulda herkese ulaşmasını sağlamak istememizdir. Ücretli Servis sayesinde "müziğine güvenen" herkes elde edeceği geliri garanti altına almak için bir hizmet bedeli ödeyerek gelirlerinin tek sahibi olabilir. Ücretsiz Servis sayesinde de sadece tanınmak ve dünyaya şarkılarını ulaştırmak için yeni müzisyenlere bir fırsat sunmaktayız.

Ücretsiz servis seçmelerine rağmen kayda değer gelirler elde ettiğini gördüğümüz yeni ve yetenekli müzisyenlere elde edilen gelirden finans sağlayarak yeniden üretmeleri için teşvikte bulunmaktayız. 

Unutmayın; bu bir hizmettir ve ekip olarak bir gelir modeline ihtiyacımız var.
Bu nedenle ücretli ve ücretsiz servis olarak iki farklı hizmet sunuyoruz.
         

Bize Ulaşın

Sosyal medya hesaplarımızı güncel tutmaya çalışıyoruz. Ayrıca bize ulaşabileceğiniz mecralarda oldukça fazla. WhatsApp üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ya da iletişim sayfasındaki telefondan bize mesai saatlerinde ulaşmanız mümkün.

İletişime Geçin

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.