Hakkımızda

Dijital Müzik Servisi şarkılarınızı en kolay ve hızlı şekilde 24 mağaza ve 240 ülkeye ulaştıran bir yasal dijital servis sağlayıcısıdır.

Hızla yükselen internetten para kazanma yöntemleri arasında müzik ve YouTube ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle bizlerde birden fazla servis modeli ile müzik sektörüne keyifle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sadece yapım şirketlerinin bunu yapmadığını gösterebilmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Özellikle ücretsiz servis modelimiz ile bir ilke imza atarak yaklaşık 2 yılda yüzlerce albümü müzik platformlarına ulaştırdık.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar sizlere de sunulmaktadır. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler olarak size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olarak servislerimizi ve raporları yüzeysel bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Tamamen yüzeysel ve şeffaf davranmaya özen gösteriyoruz. Kazan kazan sistemi ile yüzlerce genç müzisyene fırsat tanıyarak müzik sektörüne yeni bir heyecan kattığımızı düşünüyoruz.

Ücretsiz Servis yapan müzisyenlerimizden yüksek gelir elde edenleri gördüğümüzde onları hemen Gelir Ortaklığı sistemine dahil ediyor ve üretmesine katkı sağlıyoruz.

Projemiz 2018 yılından buyana binlerce albümü yayınlamış bulunmaktadır. Bu tarihten önce bağlı olduğumuz asıl ajans olan Gizli Medya onlarca müzik starına bu alanda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

DijitalMuzikServisi.com bir
Gizli Medya girişimidir.

Bize Ulaşın

Sosyal medya hesaplarımızı güncel tutmaya çalışıyoruz. Ayrıca bize ulaşabileceğiniz mecralarda oldukça fazla. WhatsApp üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ya da iletişim sayfasındaki telefondan bize mesai saatlerinde ulaşmanız mümkün.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?