Hakkımızda

Dijital Müzik Servisi

Dijital Müzik Servisi hizmeti ile şarkılarınızı en kolay ve hızlı şekilde 82 müzik platformu, 240 ülkeye ulaştıran iletişimi kolay bir dijital servis sağlayıcısıdır. Tüm hakları Media Pineal şirketine aittir.

Son dönemlerde hızla yükselen internet ortamından para kazanma yöntemleri arasında müzik ve YouTube ilk sıralarda yer almaktadır. Sizler için oluşturduğumuz farklı dijital müzik dağıtım paketlerimiz ile sizde bu sistemin içinde müzisyen olarak yer alabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Müzisyenlerimizin yapım şirketlerine bağlı kalmadan bireysel müzik dağıtımı yapabilmeleri fikri ile ortaya çıkan Dijital Müzik Servisi özellikle ücretsiz servis modeli ile bir ilke imza atarak yaklaşık 2 yılda yüzlerce albümü müzik platformlarına ulaştırdı.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar müzisyenlerimize sunuyoruz. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler kategorisindeyseniz size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olan Dijital Müzik Servisi ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yayınladığımız işler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca WhatsApp hattımız üzerinden aklınıza takılanları bizle paylaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz de telefonumuz siz değerli müzisyenlere her zaman açık 🙂

İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?