Dijital Müzik Servisi hizmeti ile şarkılarınızı en kolay ve hızlı şekilde 82 müzik platformu ve 240 ülkeye ulaştıran yasal vede iletişimi kolay bir dijital servis sağlayıcısıdır. Tüm hakları Media Pineal şirketine aittir.

Hızla yükselen internetten para kazanma yöntemleri arasında müzik ve YouTube ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle bizlerde birden fazla servis modeli ile müzik sektörüne keyifle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sadece yapım şirketlerinin bunu yapmadığını gösterebilmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Özellikle ücretsiz servis modelimiz ile bir ilke imza atarak yaklaşık 2 yılda yüzlerce albümü müzik platformlarına ulaştırdık.

Bir yapım şirketinin sunduğu tüm ayrıcalıklar sizlere de sunulmaktadır. Bu nedenle bireysel ya da küçük işletmeler olarak size daha çok ilgi gösterecek bir yapı olarak servislerimizi ve raporları yüzeysel bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Tamamen yüzeysel ve şeffaf davranmaya özen gösteriyoruz. Kazan kazan sistemi ile yüzlerce genç müzisyene fırsat tanıyarak müzik sektörüne yeni bir heyecan kattığımızı düşünüyoruz.

Ücretsiz Servis yapan müzisyenlerimizden yüksek gelir elde edenleri gördüğümüzde onları hemen Gelir Ortaklığı sistemine dahil ediyor ve üretmesine katkı sağlıyoruz.

Projemiz 2018 yılından buyana binlerce albümü yayınlamış bulunmaktadır. 2020 yılından itibaren Media Pineal şirketi tarafından tüm hakları devralınmıştır.

Bize Ulaşın

Sosyal medya hesaplarımızı güncel tutmaya çalışıyoruz. Ayrıca bize ulaşabileceğiniz mecralarda oldukça fazla. WhatsApp üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ya da iletişim sayfasındaki telefondan bize mesai saatlerinde ulaşmanız mümkün.

İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?