Servis Modelleri

Ücretli ve ücretsiz olarak servis modeli sunma sebebimiz müziğin her koşulda herkese ulaşmasını sağlamak istememizdir. Ücretli Servis sayesinde "müziğine güvenen" herkes elde edeceği geliri garanti altına almak için bir hizmet bedeli ödeyerek gelirlerinin tek sahibi olabilir. Ücretsiz Servis sayesinde de sadece tanınmak ve dünyaya şarkılarını ulaştırmak için yeni müzisyenlere bir fırsat sunmaktayız.

Gelir Ortaklığı modeline başvurabilmek için birden fazla albümünüz ya da bir yapımcı konumunda olmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

ÜCRETSİZ SERVİS

 • Servis süreci tarafımızca ücret alınmadan gerçekleştirilir ve yüklenen şarkılarınızdan hiç bir gelir elde edemezsiniz.

 • iTunes ön sipariş hakkı sunulmaz.

 • iTunes zil tonu hizmeti sunulmaz.

ÜCRETLİ SERVİS

 • Albümünüzü servis ücreti ödeyerek müzik platformlarına yüklenirse bu şarkılardan elde edilen tüm gelir size düzenli aralıklarla ödenir.

 • iTunes ön sipariş hakkı sunulur.

 • iTunes zil tonu hizmeti sunulur.

Genel Bilgilendirme;

Ücretli servis için albüm başına (single albümler dahil) tek sefere mahsus hizmet bedeli talep edilmektedir. Bu ücret her albüm için yani her yeni servis için tekrar istenir. Albüm ya da single üzerinden elde edilen gelirin tamamı hizmet bedeli ödeyen müzisyene ödenir. Gelirlerin toplanıp müzik sahiplerine ödenme periyotları 3 ayda birdir. Hizmet bedeli ödeyerek albüm servis eden müzisyenlerimize dinlenme raporlarını görebilecekleri arayüz açılır ve bu sayede izlenme ve de dinlenme raporları, gelirleri ile birlikte bu arayüzden takip edilebilmektedir.

Ücretsiz servis kendini tanıtmak ve daha büyük kitlelere şarkıları ulaştırmak isteyen kişiler için sunulmuş bir seçenektir. Şarkılarınızdan çok büyük gelirler elde etmeyeceğinizi düşünüyorsanız ücretsiz servisle şarkılarınız 24 mağaza 240 ülkeye servis edebilir ve geri dönüşlerini sosyal medya hesaplarınızdan takip ederek bir sonraki projenizi ücretli servis edip gelirleri toplayabilirsiniz.

Ücretli ya da ücretsiz servis arasında hiçbir fark yoktur!

Her iki şekilde de şarkılarınızı 24 mağaza ve 240 ülkeye ulaştırıyoruz. Dijital Müzik Servisi sayesinde anlaşmalı olduğumuz platformlar üzerinden hayranı olduğunuz sanatçılar gibi albümlerinizi Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud ve Amazon Music gibi onlarca müzik platformunda yayınlanır.

YouTube, Facebook, Instagram, TikTok ve Dailymotion üzerinde de hakları korunur ve de gelir sistemine dahil edilir.

 • Bir şirket sahibi olmanıza gerek yok.
 • Bir yapım şirketine bağlı olmanıza gerek yok.
 • Profesyonel müzisyen olmanıza gerek yok.
 • Şarkılarınız ISRC kodu olmasına gerek yok.
 • Menajerinizin olmasına gerek yok.

İletişime Geçin

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.