Şirket olarak 2020 yılından itibaren yayınladığımız albümlerin bazıları için tanıtım çalışmaları yapmaya karar verdik. Sizinle birlikte büyüdükçe şans verdiğimiz müzisyen sayısı her geçen gün artmaya devam edecek.

Bu ne demek oluyor;

Tüm hakları saklı olacak şekilde, Dijital Müzik Servisi ekibi tarafından seçilen ve uygun görülen müzisyenlerin servis ettiğimiz albümler için Facebook, Instagram ve YouTube üzerinden tanıtım çalışmaları ve promosyonları yapılacaktır. Ayrıca radyo ve televizyon sektörünün dikkatini çekeceğini düşündüğümüz single ya da albümleri de hiç bir ücret talep etmeden bu alandaki iş ortaklarımız ile paylaşıp sizleri daha fazla kişiye ulaştırmak adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.

Dijital Müzik Servisi, müzik sektöründeki yapımcılardan farklı duruşu, müzisyene verdiği değer, kazan kazan sistemine teşvik eden yapısı ve şeffaf lığı ile müzik dünyasına yeni isimler katmaya hızla devam ediyor.

1.500 albümü yayına soktuk ve sizinle büyümeye devam ediyoruz!

Bayram tatili süreçlerinin uzun olması sebebi ile bazı departmanlarımız dönüşümlü olarak çalışacaktır. Mail iletişimimiz ve telefon iletişimi bayram sürecinde devam edecektir fakat normal sürecimizden farklı olarak albüm inceleme ve onay sürecinde daha yavaş geri dönüşler sağlayabiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dijital Müzik Servisi ailesi olarak iyi bayramlar dileriz!

İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?