Şarkılarınızı tüm dünyaya ulaştırdıktan sonra işinizin bittiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Tüm profesyonel müzisyenler, yapım şirketleri yada servis sağlayıcıları albüm yayınladıktan sonra özel bir ekip yada ajansla pazarlama ve promosyon çalışmalarına başlar. Belkide sizin keşfedilmeme sebebiniz tam olarak budur!

Unutmayın, ülkemizde günde en az 100 single yada albüm dijital müzik platformlarına servis ediliyor. Aradan sıyrılmak ve şarkılarınızı dikkat çekici bir hale getirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. ​

İSMAİL - ÇOK NET isimli projemiz için yapılan çalışmaların başlıkları aşağıdaki gibidir.

- Müzik servisi hizmeti
- Fiziksel hak takibi
- Dijital hak takibi
- YouTube kanal yönetimi
- Radyo Pr hizmeti
- Yazılı basın hizmeti
- Danışmanlık hizmeti
- İçerik üretimi
- Akustik projesi ve çekimler

Star Paket Kapsamında Gerçekleşecen Bazı Çalışmalar

Bayram tatili süreçlerinin uzun olması sebebi ile bazı departmanlarımız dönüşümlü olarak çalışacaktır. Mail iletişimimiz ve telefon iletişimi bayram sürecinde devam edecektir fakat normal sürecimizden farklı olarak albüm inceleme ve onay sürecinde daha yavaş geri dönüşler sağlayabiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Dijital Müzik Servisi ailesi olarak iyi bayramlar dileriz!

İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?