Spotify’da Sizinde Profiliniz Olsun!

Şarkılarınızı tüm dünyaya ulaştırarak artık daha kolay. Bununla beraber Dijital Müzik Servisi sayesinde sizde Spotify üzerinde bir profile sahip olabilirsiniz.

Dijital Müzik Servisi üzerinden albümünüzü servis ettiğimiz anda tüm müzik platformlarında sanatçı adınıza bir profil oluşturul. Bu profil sayesinde şarkılarınız tek bir altında toplanır ve bir müzisyen profiline sahip olmuş olursunuz.

Profilinizi doğrulamak, kapak eklemek, playlist oluşturmak vb özelliklere sahip olmanız için şarkınız yayınlandıktan sonra doğrulanmış bir müzisyen sosyal medya hesabı üzerinden (twitter, facebook, instagram) bireysel olarak başvuru yapabilirsiniz. Biz servis sürecinde profilinizi açıyoruz ancak sonrası size ait.

Doğrulanmış bir sosyal medya hesabınız varsa hemen https://artists.spotify.com/ adresinden Spotify profilinize erişim alın!


Diğer Konular

Şarkımı Spotify’da Nasıl Yayınlarım?

Kendi seslendirdiğin şarkıları Spotify’a yükleyerek tüm dünyaya dinletmek artık çok kolay! Söz ve müziği sana ait tüm şarkılarını Media Pineal aracılığı ile Spotify’a yükleyerek tüm dünyaya şarkını duyurmak ve Spotify’ın hazırladığı özel çalma listelerinde yer almak için şarkını hemen bize gönder. Şarkın yayınlandıktan sonra sanatçı adına özel olarak açılan Spotify sanatçı profilini kendi istediğin gibi …

Devamı...
Spotify, Fizy, Apple Music ve dahası…

Spotify, Fizy, Apple Music ve dahası…

Devamı...


İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?