Spotify Artist hesabı açma

Sizde dünyanın en büyük dijital müzik platformlarından biri olan Spotify’da artist profili açabilirsiniz. yapmanız gereken hemen şarkılarınızı bize ulaştırmak.

Artist Spotify sayfasına erişmek için erişimi ve etkileşimi yüksek sosyal medya hesaplarınızı kullanabilirsiniz. yapmanız gereken https://artists.spotify.com/ adresine girmek ve bizim sizin için açtığımız sanatçı adı ile arama yapıp o profili yönetmek için doğrulanmış sosyal medya hesaplarınızdan talepte bulunmak.

Şarkınız yayınlanınca profiliniz 1 hafta içinde açılır ancak Artist sayfasını yönetmek ve başvurmak sizin gerçekleştirmeniz gereken bir iştir. Hemen şarkınızı gönderin ve tüm Dünya’ya ulaşın!


Diğer Konular

Sanatçı Profili Nedir?

Sanatçı profili, servis edilen şarkıların yükleneceği sabit bir sayfadır. Sanatçı profilleri sabittir ve hangi şirketten yükleme yaparsanız yapın şarkılar bu profilin altında sıralanır. Başkasının sizden daha önce kullandığı bir sanatçı adı seçtiyseniz şarkınız o sanatçının profili altına eklenir. Bizler gibi müzik servis sağlayıcıları yani ana label markalar bunu düzeltebilir ancak bu süreç çok zorlu ve zahmetlidir. Ayrıca varolan bir sanatçı ile aynı ismi kullanmak istiyorsanız müzik platformları erişim değerlerinizide dikkate alarak işlem yapacağı için bu talebiniz reddedilebilir yada çok geç işleme alınabilir.

Devamı...
Spotify’da Sizinde Profiliniz Olsun!

Şarkılarınızı tüm dünyaya ulaştırarak artık daha kolay. Bununla beraber Dijital Müzik Servisi sayesinde sizde Spotify üzerinde bir profile sahip olabilirsiniz.

Devamı...


Mesaj Gönder
Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?