Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

Elinizde yayınlanmaya hazır şarkılarınız varsa ve bu şarkıları dijital platformlarda yayınlayıp, dijital bir albüm sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bir yayıncıyla çalışmanız gerekir. Çünkü üretmiş olduğunuz şarkılar dijital müzik platformlarında ancak yapım ve yayın şirketleri tarafından yayınlanabilir.

Diğer bir sorun ise yapım şirketlerinin her albümü gelir kaygısı veya çok fazla talep olduğu için kabul edememesi. Bu durumda bir yapım şirketi bulamazsanız elinizde olan albümünüz ne olacak ? Çözümü basit tek yapmanız gereken albümünüzü bize yollamanız ve sunduğumuz servis modellerinden birini tercih etmeniz. Bunun sonucunda albümünüz 240 farklı ülkede 24 farklı dijital platformda (  Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud, Amazon Music ) bizim aracılığımız ile hiç bir ön koşul olmadan  yayınlanacak.  Sadece talep etmeniz yeterli.


Diğer Konular

Dijital Müzik Dağıtım Nedir?

Dijital Müzik Dağıtım yani dijital müzik servisi yasal olarak hakları size ait olan müzik eserlerini yani şarkıları, Apple Music, iTunes, Spotify, Deezer, Fizy, Muud, Tidal, Anghami, Amazon Music ve YouTube Music gibi yasal platformlara sizin adınıza servis etme yöntemidir.

Devamı...
Kendi Adım ya da Şirketim Adına Albüm Yayınlayabilir Miyim?

Dijital Müzik Servisinde ücretli servis kullanırsanız kendi adınıza veya şirketiniz adına yapımcı olarak albüm yayınlayabilme hakkına sahip olursunuz. Alınan hizmet bedeli ücreti bir defaya mahsus olarak albüm başına alınan bir ücrettir. Bu bedeli ödeyerek şarkınızdan gelir de elde edebilir, istatistiklerine ulaşabilir ve elde edebileceğiniz geliri sistemde görebilirsiniz.

Devamı...

Yorum Yap

Your email is safe with us.


Yorumlar ( 3 )

Barış
Ocak 07, 2019

Anonim eserleri kendim arenje Edip albüm yaptım bunu yayınlayabilirmisiniz.yayınlarsanız eser işletme belgesi benim adıma olacakmı

Gokhan sarikayis
Mayıs 28, 2018

Sarkilarim var yayinlamak ve albumler cikarip taninmak istiyorum

Dijital Müzik Servisi
Haziran 25, 2018

Merhaba,

HEMEN BAŞVUR menüsündeki formu ve izin belgesini şarkılarınızla birlikte bize ulaştırarak servis sürecini başlatabilirsiniz.


Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?