Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

Elinizde yayınlanmaya hazır şarkılarınız varsa ve bu şarkıları dijital platformlarda yayınlayıp, dijital bir albüm sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bir yayıncıyla çalışmanız gerekir. Çünkü üretmiş olduğunuz şarkılar dijital müzik platformlarında ancak yapım ve yayın şirketleri tarafından yayınlanabilir.

Diğer bir konu ise yapım şirketlerinin her albümü gelir kaygısı veya çok fazla talep olduğu için kabul edememesi. Bu durumda bir yapım şirketi bulamazsanız elinizde olan albümünüz ne olacak ? Çözümü basit tek yapmanız gereken albümünüzü bize yollamanız ve sunduğumuz servis modellerinden birini tercih etmeniz. Bunun sonucunda albümünüz 240 farklı ülkede 82 farklı dijital müzik platformda (Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud, Amazon Music) bizim aracılığımız ile hiç bir ön koşul olmadan  yayınlanacak. Dilerseniz şarkılarınız için hiçbir ücret ödemeden yayınlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve hemen albüm yayınlama aşamasına geçmek için tıklayın.


Diğer Konular

Giggi – Boş Beklentiler

https://www.youtube.com/watch?v=B4EtCCvw_iE SON YAYINLANAN PROJELER

Devamı...

Yorum Yap

Your email is safe with us.


Yorumlar ( 5 )

Ahmet olgun gozalan
Aralık 21, 2020

Uyan ey gozlerim ,eserini okudum yayinlayabilirmisiniz acaba. Tesekkur ediyorum

berkay umut
Aralık 08, 2020

ben şarkı sözüm güzel lakin arkasında müziüği yok

Barış
Ocak 07, 2019

Anonim eserleri kendim arenje Edip albüm yaptım bunu yayınlayabilirmisiniz.yayınlarsanız eser işletme belgesi benim adıma olacakmı

Gokhan sarikayis
Mayıs 28, 2018

Sarkilarim var yayinlamak ve albumler cikarip taninmak istiyorum

Dijital Müzik Servisi
Haziran 25, 2018

Merhaba,

HEMEN BAŞVUR menüsündeki formu ve izin belgesini şarkılarınızla birlikte bize ulaştırarak servis sürecini başlatabilirsiniz.


İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?