Şarkılarınızdan Para Kazanın

İnternetten para kazanma yöntemlerinden biri de müziktir. Eğer kendinize güveniyor ve şarkı üretebilecek kapasitedeyseniz artık sizde şarkılarınızı ve ya müziklerinizi tüm dünyaya ulaştırarak gelir elde edebilirsiniz.

 

Şarkılarınızı bizim aracılığımız ile iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud ve YouTube gibi platformlara servis ederek gelir elde edebilirsiniz. Şarkı üretecek hem dünyaya ulaşın hemde gelir elde edin. Daha fazla bilgi için SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hazırda keşfedilmeyi bekleyen şarkılarınız varsa HEMEN YÜKLE menüsünden bize ulaştırabilirsiniz.


Diğer Konular

Dijital Müzik Servisi

Dijital Müzik Servisi olarak biz ne mi yapıyoruz ?? Hazırladığın fakat yayınlama imkanı bulamadığın albümünü/şarkını ücretli veya ücretsiz servislerimizle dijital müzik platformlarıyla buluşturuyoruz. Yani şarkıların  iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud, Amazon Music vb. 240 farkılı ülkede 24 farklı mağazada starların albümüyle aynı anda yer buluyor. 

Devamı...


İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?