Süreç

1- Bilgi Alma

Dijital müzik servisi hakkında sitemizdeki tüm sayfaları ve SSS sayfasını inceleyip bilgi alarak işe başlayabilirsiniz. Sitede yer alan tüm bilgileri okuduktan sonra hala yeterli bilgiye ulaşamadıysanız bize ulaşın.

2- Standartlar

Dünya çapında yapılacak bu servis tamamen yasal ve kurumsal bir iş anlayışı ile yapılmaktadır. Bu nedenle albümünüzdeki tüm eserlerin size ait olduğundan emin olmalısınız.

3- Servis Modeli

Servis modeli seçerken çok dikkatli olmalısınız. HEMEN YÜKLE formunda yer alan seçenekleri dikkatlice okuyun çünkü bu işlemin geri dönüşü yoktur ve yaşanan sorunlar şirketimizi bağlamamaktadır.

4- Kaliteli İletişim

HEMEN YÜKLE menüsünden şarkınızı bize ulaştırırken telefon numaranızı ve mail adresini doğru yazdığınızda emin olun. Aksi takdirde albümünüzün yayınlanmasına neden olan sorunlardan sizleri haberdar edemeyiz.

5- Servis Süreci

Şarkılarınızı HEMEN YÜKLE menüsünden bize ulaştırdıktan sonra 2 iş gününde bizim tarafımızdan incelenir ve işleme alınır. Eğer bir sorun yoksa platformlara göndereilir ve 5 iş günü içinde yayına girmesi beklenir.

6- Yayınlar

Sitemiz üzerinden yapılan tüm servislerde, servis sağlayıcı olarak bazı özel haklara sahibiz. Bu haklar seçilen servis modeline göre değişmektedir.

Dijital Müzik Dağıtım Servisi

HEMEN BİLGİ AL
WhatsApp Mesaj
Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?