Süreç

1- Bilgi Alma

Dijital müzik servisi hakkında sitemizdeki tüm sayfaları ve SSS sayfasını inceleyip bilgi alarak işe başlayabilirsiniz. Sitede yer alan tüm bilgileri okuduktan sonra hala yeterli bilgiye ulaşamadıysanız bize ulaşın.

2- Standartlar

Dünya çapında yapılacak bu servis tamamen yasal ve kurumsal bir iş anlayışı ile yapılmaktadır. Bu nedenle albümünüzdeki tüm eserlerin size ait olduğundan emin olmalısınız.

3- Servis Modeli

Servis modeli seçerken çok dikkatli olmalısınız. HEMEN YÜKLE formunda yer alan seçenekleri dikkatlice okuyun çünkü bu işlemin geri dönüşü yoktur ve yaşanan sorunlar şirketimizi bağlamamaktadır.

4- Kaliteli İletişim

HEMEN YÜKLE menüsünden şarkınızı bize ulaştırırken telefon numaranızı ve mail adresini doğru yazdığınızda emin olun. Aksi takdirde albümünüzün yayınlanmasına neden olan sorunlardan sizleri haberdar edemeyiz.

5- Servis Süreci

Şarkılarınızı HEMEN YÜKLE menüsünden bize ulaştırdıktan sonra 2 iş gününde bizim tarafımızdan incelenir ve işleme alınır. Eğer bir sorun yoksa platformlara göndereilir ve 5 iş günü içinde yayına girmesi beklenir.

6- Yayınlar

Sitemiz üzerinden yapılan tüm servislerde, servis sağlayıcı olarak bazı özel haklara sahibiz. Bu haklar seçilen servis modeline göre değişmektedir.

Dijital Müzik Dağıtım Servisi

HEMEN BİLGİ AL