Spotify ve Deezer’da Şarkılarını Yayınla!

Kendi seslendirdiğin şarkıları Spotify ve Deezer aracılığı ile tüm dünyaya ulaştırmak ister misin? Hemen şarkılarını bize ulaştır. Sesini tüm dünyaya dinletelim.

240 ülkede 24 farklı dijital müzik platformunda şarkılarını yayınlansın . Spotify ve Deezer’da bunlara dahil! Sende seslendirdiğin şarkıları yüklemek ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsan hemen bize ulaş.

 


Diğer Konular

Şarkımı Spotify’da Nasıl Yayınlarım?

Kendi seslendirdiğin şarkıları Spotify’a yükleyerek tüm dünyaya dinletmek artık çok kolay! Söz ve müziği sana ait tüm şarkılarını Media Pineal aracılığı ile Spotify’a yükleyerek tüm dünyaya şarkını duyurmak ve Spotify’ın hazırladığı özel çalma listelerinde yer almak için şarkını hemen bize gönder. Şarkın yayınlandıktan sonra sanatçı adına özel olarak açılan Spotify sanatçı profilini kendi istediğin gibi …

Devamı...
Spotify, Fizy, Apple Music ve dahası…

Spotify, Fizy, Apple Music ve dahası…

Devamı...

Yorum Yap

Your email is safe with us.İnternet sitemizi kullanmaya devam ederek kişisel verilerinizi kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. Çerezler ve kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında ayrıntılı bilgi için Gizlilik & Kişisel Veri Politikası'dan ulaşabilirsiniz.

Mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?